• Przechowalnia 0
 • Reklamacje i zwroty

  Reklamacje i zwroty

  Reklamacje i zwroty oraz odstąpienie od umowy muszą Państwo poinformowac nas ; Dessol Tomasz Mentel Konarskiego 11/8 44-100 Gliwice, mail: aukcja.dessol@gmail.com, tel. 501-644-457

  Gwarancja

  Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego, o ile gwarancja została udzielona np. przez  producenta, importera lub sprzedawcę, warunki gwarancji zostały wyszczególnione w dokumencie gwarancyjnym, który otrzymałeś wraz z towarem, a wada, która wystąpiła, objęta jest gwarancją i nie upłynął jeszcze jej okres.

  Reklamacja

  Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. „o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego”. Co do zasady, wadliwy towar powinien zostać odesłany do sprzedawcy, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami  celem ustalenia kolejnych kroków. Zobowiązujemy sie do wymiary na towaru na pełnowartościowy lub zwrot kosztów.

   Zwrot produktu –

  Prawo odstąpienia od umowy

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia

  w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności rzeczy (np. umowy sprzedaży, umowy dostawy lub umowy o dzieło będące rzeczą ruchomą)

  w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.”;

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj.

  Dessol Tomasz Mentel, ul. Konarskiego 11/8 44-100 Gliwice mail : aukcja.dessol@gmail.com, tel. 501-644-457

   o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (który dostępny jest poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe.

  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  2. Skutki odstąpienia od umowy

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

  Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy .

   

  – „Proszę odesłać  na adres  Dessol Tomasz Mentel, ul. Konarskiego 11/8 44-100 Gliwice. , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.”;

  – „Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. - najtańszym kosztem odesłania jest list polecony priorytetowy - koszt 8,9zł ”;

  WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  (należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

  Adresat DESSOL Tomasz Mentel , Konarskiego 11/8 44-100 Gliwice  mail: aukacja.dessol@gmail.com

  Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/następujących rzecz/y(*) / umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących

  rzeczy(*) / o świadczenie następującej usługi(*):

  Data zawarcia umowy(*) / odbioru(*) ……………………….;

  Imię i nazwisko konsumenta(-ów) ………………………………………………………..;

  Adres konsumenta(-ów) ……………………………………………………………………

  ………………………………………………………………………………………………….;

  Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

  ………………………………………………………………………………………………….

  Data …………………………………

  (*) Niepotrzebne skreślić.

   

  ...jest pusty

  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Szybki kontakt

   aukcja.dessol@gmail.com
  tel. 501644457
   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   http://dessol.pl/sklep-internetowy-regulamin-sklepu-program-sklep-oprogramowanie-sklepy-internetowe-inf-4.html